2021-09-01

Ambasada U.S w Polsce zaprasza do nawiązania kontaktów z wystawcami targów Solar Power Int. i Energy Storage Int. oraz Smart Energy Week

Departament Handlu Ambasady U.S W Polsce promuje Solar Power Int. i Energy Storage Int. oraz Smart Energy Week, targi, które 20 września rozpoczynają się w Nowym Orleanie. 
Oferowana jest możliwość nawiązania kontaktów z amerykańskimi wystawcami przez platformę wirtualną B2B albo też przedstawienie sobie zainteresowanych stron drogą mailową. Poniżej lista firm z USA, które są zainteresowane współpracą międzynarodową. Są to eksporterzy sprzętu i usług z zakresu energii odnawialnej: wodoru, wiatru, ogniw paliwowych, energii słonecznej, magazynowania energii i innych inteligentnych technologii energetycznych.

https://www.solarpowerinternational.com/

Wszystkie wirtualne spotkania B2B odbędą się przed Smart Energy Week w dniach 8-15 września. Rejestracja jest wymagana i bezpłatna dla zaproszonych międzynarodowych kupców. Jeśli ktoś jest zainteresowany którąś z tych firm, to istnieje też możliwość nawiązania kontaktu przez biuro. 

Spotkania te odbywają się pomiędzy z firmami amerykańskimi uczestniczącymi jako uczestnicy lub wystawcy w targach SPI wirtualnie poprzez platformę My Business Matches (MBM). 

Jak tylko platforma będzie dostępna, rozsyłany będzie dostęp do rejestracji i będzie można ustawić swoją dostępność.  Będzie ona zawierała pełne instrukcje dotyczące korzystania z platformy.

Wszystkie spotkania zaplanowane są na godziny szczytu i trwają do 40 minut, po czym następuje 20-minutowa przerwa. 

Platforma pozwala na elastyczne planowanie, gdzie można zablokować czas, kiedy nie są dostępne.

Będzie można poprosić o spotkanie bezpośrednio lub jeśli firma z USA wybierze spotkanie z Tobą z proponowaną datą i godziną, masz możliwość zaakceptowania lub odrzucenia spotkania.

Jeśli spotkanie nie dojdzie do skutku lub nie będzie dostępne z firmą z USA, możesz umówić się na spotkanie poza poniższym harmonogramem B2B.

Harmonogram spotkań B2B - daty i godziny.

Środa, 8 września                                15:00 - 16:00

Czwartek, 9 września                          15:00 - 16:00  

Piątek 10 września                              15:00 - 21:00

Poniedziałek 13 września                    15:00 - 16:00

Wtorek 14 września                            15:00 - 16:00

Środa 15 września                               15:00 - 16:00

Jak wziąć udział?

1.    Zarejestruj się do Globalnego Programu Partnerskiego na platformie MyBusinessMatches (MbM) tutaj: https://itamatch.com/event/usdocsmartenergyweek. Tutaj znajdują się instrukcje dotyczące korzystania z platformy w formacie pdf i wideo.

2.    W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem, aby rozpocząć planowanie indywidualnych spotkań Business to Business (B2B) z firmami amerykańskimi na platformie MbM.